У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАРАДА РЕГІОНАЛЬНОГО ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАРАДА РЕГІОНАЛЬНОГО ОСЕРЕДКУ ПАРТІЇ

Змістовно пройшла чергова нарада Запорізького регіонального осередку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», що відбулася у штабі партії минулого четверга в обласному центрі.

Керівники і активісти з міст та районів заслухали інформацію стосовно участі делегації Запорізької області у Всеукраїнському форумі активу політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», який відбувся 13 березня у Києві, обговорили актуальні питання, які піднімалися у столиці, стратегію економічного добробуту України: справедливі тарифи, високі соціальні стандарти та мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

Жвава дискусія дозволила намітити конкретний план роботи з урахуванням як загальної ситуації в країні, так і життя безпосередньо в кожному місті та районі.

«Попереду нас чекає копітка і важка робота 24 години на добу без вихідних і свят – зазначив  керівник Запорізького регіонального осередку політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрій Розумович. – Крок за кроком ми маємо рухатися вперед, відчувати пульс життя нашого регіону і головне – об’єднуватися заради спільної роботи не тільки з побудови партії, а й з відновлення країни. Потрібно повернути людям віру в краще майбутнє і разом братися до справи. Час не буде чекати – нам є над чим працювати».

Додамо, що на стадії затвердження документів створення ще кількох парторганізацій в районах області, які почнуть свою роботу вже у квітні.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ