У ВІННИЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДЗНАЧИЛА ЧЕМПІОНКУ З ДЗЮДО

У ВІННИЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДЗНАЧИЛА ЧЕМПІОНКУ З ДЗЮДО

Вінницька чемпіонка з дзюдо Олена Ніщета отримала вітання та подарунки від керівництва політичної партії "За життя" до Дня фізкультури та спорту 

Безумовно, для кожного спортсмена головною нагородою є його спортивні досягнення. Але також для представників спорту дуже важливо, щоб їхня діяльність була визнана державою і суспільством, міжнародною спільнотою.

До Дня фізичної культури і спорту, в офісі Вінницької регіональної організації Політичної партії "За життя", привітали одну з кращих спортсменок Вінниччини Олену Ніщету – члена збірної команди України, дворазову чемпіонку України та триразову переможницю кубків України з дзюдо, лідера СК «Дзюдо-80» (м. Дніпро), голову Данової комісії Федерації дзюдо Вінницької області та Федерації дзюдо Вінниці.

Майстер спорту України з дзюдо, вінничанка Олена Ніщета, тренується під керівництвом доцента педагогічного університету Мельника Володимира Васильовича. Щорічно бере участь у проведенні різних обласних заходах, проводить майстер-класи для спортивних шкіл та клубів, займається суддівством  чемпіонатів та турнірів. Під час навчання в університеті пройшла шлях від початківця до майстра спорту України, члена збірної команди України.

 «Я дуже радий, що саме у Вінниці тренуються Олена Ніщета. А це значить, що вінницьке дзюдо має всі шанси на розвиток і нові перемоги. Ми раді, що є можливість співпрацювати із тренерами інших районів та міст Вінницької області, обмінюватись досвідом та з користю проводити свій вільний час. Юні дзюдоїсти надовго запам’ятають поради майстра, але ще більше вони зрозуміли, що саме завдяки повній віддачі на тренуванні можна стати гарним спортсменом і досягти своєї мети», - привітав Олену керівник Вінницької регіональної організації політичної партії «За життя» Ігор Горлачов.

«Коли японці знайомляться, насамперед  з'ясовують вік, а другою справою запитують, в якому спортивному гуртку співрозмовник був в школі. Чи не в шкільні роки, а саме в школі. Спорт в Японії прищеплюється саме в школі, він практично обов'язковий: все повинні вибрати собі спортивний шкільний гурток, куди і відправляються після уроків. Японцям вкрай важливо масове впровадження спорту в життя людей!» - поділилася враженнями від поїздки до Японії Олена.

«Олімпійський спорт та дзюдо - це є те, що потрібно для розвитку дітей та молоді Вінниці  та області, саме спорт рухає життям»,- зауважила Олена та подякувала за подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ