У ВІННИЦІ ПАРТІЙЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛИ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ІНТЕРВЕНЦІЯ СОНЦЯ»

У ВІННИЦІ ПАРТІЙЦІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛИ МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ «ІНТЕРВЕНЦІЯ СОНЦЯ»

За сприянням голови вінницької міської організації партії «За життя» Ігоря Горлачова відбувся мистецький проект «Інтервенція сонця», де була представлена творчість поета, письменника, драматурга Олександра Коротка.

Олександр Коротко - поет-філософ, творчість якого адресована інтелектуальній еліті. У творах переплелися відгомони Срібного століття, традиції класичної поезії, а також яскраво виражена модерністська спрямованість.

«Книга – це камерна річ. Тільки наодинці з нею ми стаємо самі собою, вона оголює нашу суть, робить нас розвиненішими й благороднішими. З книгою ми дорослішаємо, мудрішаємо, стаємо добрішими», - заявив поет.

На святі відбулася прем`єра пісень нашої землячки, композитора Ольги Янушкевич  на слова Олександра Коротка у виконанні Світлани Леонтьєвої, Ольги Нагорної, Віталія Волощука та народного вокального ансамблю "Зірниця". Також у рамках мистецького проекту відбулось відкриття персональної виставки вінницької художниці Ірини Бабій. Пейзажі, натюрморти, портрети вразили присутніх душевністю та професійністю. На виставці шанувальників художнього мистецтва привабили глибина образів, оригінальний стиль та вибір кольорів.  

«Ця подія привернула  увагу городян та столичні ЗМІ, мала позитивні відгуки від глядачів. Наша партія й надалі буде підтримувати подібні заходи. Нехай квітне життя віршами, піснями та добром!», – побажав голова вінницької міської організації партії «За життя» Ігор Горлачов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ