У ВІННИЦІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» СТАЛИ УЧАСНИКАМИ АРТ-ПРОЕКТУ «ПАСХАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ»

У ВІННИЦІ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» СТАЛИ УЧАСНИКАМИ АРТ-ПРОЕКТУ «ПАСХАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ»

У Вінниці активісти «За життя» стали учасниками арт-проекту «Пасхальні візерунки» та залишили на гігантському символі Великодня свій «автограф» - розмалювали гігантські писанки.

На Майдані Незалежності встановили десять велетенських муляжів пасхальних яєць. Разом із підставкою писанки-велетні мають висоту до 2 метрів. До створення писанок міг долучитися кожен.

Взявши пензлі до рук, активісти малювали на святкових символах храми,  зображували Україну - у вишиванці з соняшниками, з  мріями про мир та добробут на рідній Батьківщині.

На писанках вже нанесено ескіз традиційного подільського візерунку, який є характерним саме для Вінниччини: зокрема зображено стародавні символи благополуччя та достатку.

«Традиційно на Поділлі яйця розписували у Великий четвер. Тому це символічно і душевно вкласти часточку своєї творчості. Найдревніший символ, який є на українських писанках – богиня Берегиня. Це символ життя і родючості, матері усього живого. Вона зображена як жінка на ввесь зріст з піднятими до гори руками», - зазначила член партії Тетяна Крижановська.  

«Соняшник - символ Сонця, праці й достатку, сили і добробуту. Тому соняшник  і є символом нашої партії «За життя»,- зауважила активістка Антоніна Супруненко.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ