У ТЕРНІВЦІ ВІДКРИЛАСЯ ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У ТЕРНІВЦІ ВІДКРИЛАСЯ ГРОМАДСЬКА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У місті Тернівка Дніпропетровської області почала свою роботу громадська приймальня політичної партії «За життя». Керівник Тернівської «За життя» Олександр Новоточінов зазначив, що робота приймальні допоможе виявити нагальні проблеми населення і дасть можливість вибудувати комунікацію з жителями міста.

«Тепер городянам буде простіше звертатися за консультаціями і юридичною допомогою, ділитися своїми проблемами і побажаннями, пов'язаними з життєдіяльністю міста та іншими наболілими питаннями», - зазначив він.

Також в громадській приймальні кожен бажаючий може вступити в ряди партії «За життя». У перший день роботи було проведено обговорення планів діяльності організації на листопад з діючими членами партії, а також відбулося урочисте вручення партійних квитків новим членам партії.

Громадська приймальня політичної партії «За життя» розташована за адресою: м. Тернівка, б-р Шахтарської Слави, 2/47. Графік прийому: середа, субота, неділя, з 9.00 до 12.00. Контактний телефон: +38 (050) 623-23-87.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ