У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ЗМІНИВСЯ КЕРІВНИЙ СКЛАД МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ЗМІНИВСЯ КЕРІВНИЙ СКЛАД МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У Сєвєродонецьку повністю змінився керівний склад міської організації партії «За життя». Попереднє керівництво осередку було виключено з організації за порушення партійної дисципліни.

На позачергових зборах Сєвєродонецької міської організації партії «За життя» був обраний новий керівний склад. Міську партійний осередок очолила Ірина Олександрівна Сафронова - громадський діяч, член комісії при Головному управлінні Національної поліції Луганській області з прийому нових співробітників. Кістяком міської організації стали також Балківська Анна - інженер першої категорії Східноукраїнського Національного університету ім. В. Даля, Віталій Невеселий - голова обласної федерації кікбоксингу Луганській області та Роман Урушадзе - бізнесмен.

23 листопада відбулася перша робоча нарада оновленого керівного складу партії в Сєвєродонецьку, на якому був присутній керівник Луганської регіональної організації «За життя» Ростислав Дубовий. На зустрічі активісти визначили цілі та завдання структури на короткостроковий і довгостроковий періоди.

«Можна сказати, що з цього дня Сєвєродонецька парторганізація виходить на новий етап роботи і її ефективність ми повинні показати жителям міста вже найближчим часом», - заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ