У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

У Сєвєродонецькій міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питання впровадження громадського бюджету. До складу Координаційної ради увійшли керівництво міста, депутати міської ради, чиновники місцевого самоврядування та керівник Сєвєродонецької міської організації політичної партії «За життя» Ірина Сафронова.

Координаційна рада детально обговорила особливості громадського бюджету міста Сєвєродонецька. Присутні отримали роз'яснення про те, як подаються проекти: заповнивши спеціальну форму, яку можна знайти на офіційному сайті міської ради або ж подавши в паперовому вигляді (з наданням потім електронної копії матеріалів) до відділу внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради.

Проекти поділяються на малі і великі. Малі - із загальною вартістю реалізації в 250 тис. гривень. Великі проекти (загальноміського значення) - із загальною вартістю проекту від 250 тис. до 500 тис. гривень. Обсяг громадського бюджету на 2018 рік становить 5 млн. гривень. Співвідношення малих і великих проектів - 50 на 50 загального обсягу суспільного бюджету, тобто це 10 малих і 5 великих.

Координацію всього процесу здійснення і функціонування громадського бюджету забезпечує Координаційна Рада, він також забезпечує дотримання Положення про громадський бюджет і здійснює нагляд за відбором проектів для фінансування та їх виконання.

«Політична партія «За життя» буде стежити за тим, щоб доступ до громадського бюджету мали всі гідні кандидати на рівних умовах. Ми будемо працювати над тим, щоб подібні проекти розвивали наше місто», - підкреслила керівник Сєвєродонецької міської організації «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ