У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРПЛАТИ БЮДЖЕТНИКАМ

У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОБИЛАСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ЗАРПЛАТИ БЮДЖЕТНИКАМ

Керівник Сєвєродонецької міської партійної організації «За життя» Ірина Сафронова взяла участь в міських слуханнях щодо міського бюджету на 2018 рік, на яких піднімалося питання непрозорості процедури оплати праці працівникам Сєвєродонецької міськради. На сьогоднішній день розміри фактичної оплати праці невідомі навіть депутатам міськради.

У 2015 році на оплату праці працівників місцевої влади було виділено з міського бюджету 18 161 667 гривень. У 2016 фонд оплати праці становив уже 32 322 665 гривень, що на 77,97% більше, ніж в 2015. У 2017 - 47 449 105 гривень, що на 46,8% більше, ніж було в 2016 році. У зв'язку з постійним збільшенням витрат на зарплату, на засіданні виконавчого комітету міської ради було прийнято рішення створити робочу групу з розгляду бюджету й внесення в нього своїх пропозицій і змін.

До робочої групи увійшли: члени виконкому, депутати міської ради, громадськість і керівник міської парторганізації «За життя» Ірина Сафронова. Робоча група провела аналіз бюджету, вивчила бюджетні запити від розпорядників бюджетних коштів та прийняла рішення обмежити зростання заробітних плат чиновників на 5%. А в свою чергу на 25% підняти рівень оплати праці вихователям, учителям, лікарям, тренерам.

22 грудня на сесії Сєвєродонецької міської ради депутатами було прийнято проект бюджету на 2018 рік, з урахуванням всіх рекомендацій робочої групи.

«Варто відзначити те, що це перший бюджет, в утвердженні якого брали участь депутати і громадськість», - прокоментувала Ірина Сафронова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ