У СЄВЄРОДОНЕЦЬКІЙ МІСЬКРАДІ СТВОРЕНО ГРУПУ «ЗА ЖИТТЯ»

У СЄВЄРОДОНЕЦЬКІЙ МІСЬКРАДІ СТВОРЕНО ГРУПУ «ЗА ЖИТТЯ»

У місті Сєвєродонецьк (обласний центр Луганської області) пройшла установча конференція Сєвєродонецької міської організації політичної партії «За життя» за участю голови Луганської регіональної організації партії Ростислава Дубового і члена ради регіональної організації Олега Мажуго.

Під час конференції її учасники обрали керівника – ним став заступник Сєвєродонецького міського голови Гавриленко Андрій Анатолійович.

Виступаючи на засіданні, Ростислав Дубовий підкреслив: «Партія «За життя» – це партія не Сходу і Заходу, це партія всієї України. І ми завжди будемо послідовні і принциповий у своїх діях».

Він також повідомив, що в Сєвєродонецькій міській раді буде сформовано депутатську групу «За життя». «Ми не зраджуємо своїх виборців, як це зробили депутати з Опоблоку, голосуючи у Верховній Раді за антинародні закони разом із провладними фракціями «БПП» і «Народний фронт». Ми не зрадимо своїх колег по партії! Ми не дозволимо цій владі ані в центрі, ані на місцях, знищувати Україну та її народ! Партія «За життя» буде всіма законними методами і засобами домагатися якнайшвидшого перезавантаження цієї влади!» – заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ