У СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА АКЦІЮ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФА НА ГАЗ

У СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА АКЦІЮ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФА НА ГАЗ

Представники Луганської регіональної організації партії «За життя» на центральній площі м. Сєвєродонецьк провели акцію проти підвищення ціни на газ для населення.

Кабінет Міністрів України заради отримання чергового траншу від Міжнародної валютного фонду збирається підняти тариф на газ для населення з жовтня місяця. Жителі висловили бажання приєднатися до руху протесту, організованого «За життя». Люди вважають неможливим платити за новими тарифами при жебрацьких зарплатах і пенсіях і постійно зростаючих цінах.

«Влада віддала нас в рабство Міжнародному валютному фонду. За чотири роки підняли ціну на газ в 7 разів! У людей просто немає коштів для існування», - підкреслив член партії «За життя» Роман Урушадзе.

«Нехай забирається геть цей МВФ! Ми не збираємося їм віддавати кредити, не ми їх брали!»- обурилася пенсіонерка Тамара Леонідівна.

«Все йде за планом влади: тарифи зростають, населення біднішає ... Вони мають намір в жовтні знову залізти до нас в кишеню! Вони знають, що люди не в змозі платити за завищеними, економічно необґрунтованими тарифами, але знову йдуть на це. Кабмін хоче загнати українців в боргову яму на догоду МВФ, з якої нам потім не вибратися», - заявив керівник Луганської регіональної організації партії «За життя» в Луганській області Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ