У СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ІНІЦІЮЄ КРУГЛИЙ СТІЛ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФА НА ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ

У СЄВЕРОДОНЕЦЬКУ «ЗА ЖИТТЯ» ІНІЦІЮЄ КРУГЛИЙ СТІЛ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФА НА ВИВЕЗЕННЯ ВІДХОДІВ

З приходом нової влади в Україні комунальні тарифи зросли в кілька разів, борги ростуть, людям нічим платити за рахунками. На цьому тлі в Луганській області Сєвєродонецька міська рада збирається підняти ще й тариф на вивезення твердих побутових відходів в чотири рази.

Раніше на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради було розміщено повідомлення комунального підприємства «Северодонецккоммунсервіс» про його намір провести заміну тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів. Бажання міської влади викликало суспільний резонанс. Новий розрахунок тарифу становить 29,04 гривень на місяць з одного мешканця  з ПДВ. Зараз діє тариф становить 7,76 гривень.

Сьогодні в громадській приймальні Сєвєродонецької міської організації політичної партії «За життя» відбулися збори жителів міста за участю депутата міської ради від партії «За життя» Ірини Сафроновой. Люди висловилися проти подібних планів міської влади.

«Ми змушені будемо платити чималі гроші, хоча отримуємо неякісні комунальні послуги», - заявив житель Сєвєродонецька Євген Красько.

«В оприлюдненому розрахунку міститься інформація, яка на мій погляд не відповідає реальному стану справ в КП «Северодонецккоммунсервіс». Тому партія «За життя» виступає проти підвищення тарифу», - сказала Ірина Сафронова, депутат міської ради, керівник міської організації партії «За життя».

По закінченню зборів було прийнято рішення ініціювати проведення круглого столу за участю мера міста, профільних заступників, депутатського корпусу, фахівців підприємства, відповідальних за здійснення прорахунків тарифів і жителів міста. Відповідне рішення направлено до міської ради. Створено оргкомітет з підготовки даного заходу, до якого увійшли члени партії «За життя» Віталій Невеселий, президент Луганської обласної федерації з кікбоксингу «WACO» Євгенiя Урушадзе та Лідія Фетисова.

Круглий стіл пройде 18-19 червня за адресою: бульвар Дружби народів 32-А, 3 поверх, конференц-зал №1.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ