У СУМАХ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» (фото)

У СУМАХ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ» (фото)

Найближчим часом запланована розбудова міських та районних організацій партії.

Рейтинг політичної партії «За життя» демонструє стрімке зростання. Так, у зв'язку з тим, що постійно надходять заяви про членство у партії, в регіонах України заплановано відкриття нових регіональних представництв політичної сили.

На черговій нараді членів Сумської регіональної організації з керівництвом політичної партії «За життя» його учасники затвердили стратегічний план розвитку політичної сили. На зустрічі керівництва партії, в першу чергу, розглядалося питання розвитку регіональних проектів та реєстрації нових міських та районних відділень партії.

«За минулі два місяці до нас надійшла безліч заяв від бажаючих вступити до партії з низки міст Сумської області. Тому черговим кроком розвитку політичної партії «За життя» в Сумах буде відкриття нових відділень та безпосередня робота з мешканцями громад, оскільки сьогодні у людей дуже мало можливостей для боротьби за свої права. Тим більше у віддалених містах і районах», – повідомив голова Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» Анатолій Шадрін.

Відзначимо, що кількість прибічників партії продовжує зростати й у інших регіонах. Так, у серпні про розширення представництв партії «За життя» оголосили організації в Одесі та Вінниці.

«На мою думку, будь-яке об'єднання і особливо партійне, має бути зрозумілим та прозорим для людей. Нам потрібно посадити в один човен адекватних людей з метою – зупинити війну і терміново зайнятися економікою. У човні під назвою «За життя» багато місця для тих, хто дійсно хоче змінити життя. Ми сьогодні продовжуємо організовувати осередки по всій країні. Нашу тиху роботу, можливо, видно тільки по рейтингам, але, в кожній області ви побачите нашу роботу», – заявив лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ