У СУМАХ «ЗА ЖИТТЯ» НЕ ДОПУСТИЛА ПРОДАЖ МІСЬКОГО МАЙНА ЗА БЕЗЦІНЬ

У СУМАХ «ЗА ЖИТТЯ» НЕ ДОПУСТИЛА ПРОДАЖ МІСЬКОГО МАЙНА ЗА БЕЗЦІНЬ

Голова Сумської міської організації партії «За життя» Олександр Соколов виграв у суді апеляцію та добився скасування рішень про продаж комунальної власності «з молотка».

Харківський апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив апеляцію Олександра Соколова та скасував рішення про продаж міського майна з аукціону.

«Спроба за безцінь вивести з власності громади ліквідні приміщення через нібито «відкритий аукціон» - це, на наше переконання, банальне пограбування міста», - заявив під час судового розгляду апеляції Олександр Соколов. - «Звичайно, міський бюджет, соціальні програми потребують коштів, але це означає, що за комунальне майно потрібно отримувати ринкову вартість, максимум грошей, а не розтягувати по кишенях за копійки. Саме тому ми намагалися зробити аукціон повністю прозорим, з допуском всіх можливих претендентів і можливістю максимально підняти ціну. І саме тому, я думаю, міська влада такої відкритості стали проти».

Як відомо, два місяці тому голова міської організації «За життя» Олександр Соколов через суд домігся припинення «аукціону» з продажу ліквідної нерухомості міської громади. Причиною стала низька оцінка продаваних приміщень та недопуск до торгів всіх учасників. У відповідь міська влада спробувала оскаржити це рішення в Харківському апеляційному адмінсуді.

«На спеціально зібраному брифінгу представник мерії Юрій Клименко заявив, що на 300 відсотків упевнений в їх перемозі, - говорить Олександр Соколов. - Але наша правова позиція в апеляції була сильнішою, і справедливість встановлена. Адже ми не відстоювали ніяких «схем», ми домагалися, щоб процес проходив чесно і за законом, а перемогти повинні були інтереси простих людей, громади, а не чиновників і їх наближених».

Активісти політичної партії «За життя» в Сумах продовжувати проводити громадський контроль за рішеннями міської влади. Всі встановлені порушення будуть оскаржені в законному порядку, із залученням всіх відповідальних за порушення українського законодавства.

 

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ