У СУМАХ ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

У СУМАХ ВИЙШОВ НОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

9 листопада у Сумах активісти партії «За життя» почали розповсюдження нового випуску газети міської партійної організації. За традицією видання розкриває найгостріші проблеми як  національного, так і місцевого рівнів.

«Завдяки матеріалам лідерів партії Вадима Рабіновича та Євгена Мураєва люди отримують змогу зрозумі ти правду про руйнівні цілі та наслідки так званих «реформ», особливо в медичній, пенсійній, фінансовій сферах, - розповідає голова Сумської партійної організації «За життя» Олександр Соколов. – Водночас, «За життя» не лише викриває антинародні рішення влади, але і звітує про свою роботу по захисту інтересів громадян. Це стосується і масових акцій протесту в столиці, і боротьби з тарифним геноцидом у Сумах».

Зокрема, зі сторінок газети «За життя» сумчани можуть дізнатися про виграні активістами партії суди по скасуванню рішень місцевої влади про підняття тарифу на проїзд у громадському транспорті, а також – про махінації з тарифами на тепло і механізми зниження його вартості, які були розроблені фахівцями партії «За життя».

«Ми виставляємо партійні палатки і наших агітаторів в різних частинах міста Суми, аби всі містяни могли дізнатися правду, - говорять активісти «За життя». – І дуже важливо та приємно чути відклики сумчан, які щомісяця чекають на вихід нового номера партійної газети, та відверто кажуть, що саме «За життя» користується у них найвищою довірою».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ