У СУМАХ ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

У СУМАХ ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ «ЗА ЖИТТЯ»

Боротьба проти тарифного геноциду, шокуючі факти про «шкільну реформу», акції щодо захисту інтересів сумчан - головні теми свіжого номеру партійної газети.

«Скоро виповниться рік, як міська організація «За життя» випускає газету для жителів Сум, - каже правозахисник, голова Сумської міської партійної організації Олександр Соколов. - Завдяки «зворотньому зв'язку» з читачами ми бачимо, що авторські телепрограми Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва б'ють всі рекорди по переглядам, а й їх статті, інтерв'ю користуються не меншою популярністю. Тому ми намагаємося розповідати про ту величезну роботу, яку проводять лідери партії на всеукраїнському рівні. І це - серйозний стимул для нас нарощувати активність, будувати партійну структуру, проводити серйозні акції по захисту інтересів жителів Сум та області».

Нещодавно активісти «За життя» розбили мережу партійних наметів в різних частинах міста Суми. Тепер жителі міста можуть не тільки отримати новий номер газети, а й донести до партійців свої проблеми, висловити побажання щодо подальшої роботи активістів «За життя», дізнатися про те, як можна приєднатися до партії.

«Ми розповідаємо про те, як партійці «За життя» не дозволяють владі підвищувати тарифи, розкриваємо корупційні схеми міської влади, намагаємося не залишати без уваги жодної проблеми сумчан, - кажуть представники «За життя». - Люди цінують гостроту і актуальність наших статей, а ми відчуваємо їх підтримку. Очевидно, що сумчани пов'язують з партією «За життя» великі надії, тому будемо робити все, щоб цю довіру виправдати».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ