У СУМАХ РОЗШИРЮЄТЬСЯ МЕРЕЖА ОСЕРЕДКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У СУМАХ РОЗШИРЮЄТЬСЯ МЕРЕЖА ОСЕРЕДКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У Сумах активісти «За життя» нарощують партійне будівництво. Поряд з активною роботою щодо захисту інтересів городян, набирає темп формування організаційної структури партії.

12 вересня керівник Сумської міської партійної організації «За життя» Олександр Соколов вручив партійні квитки членам трьох новостворених первинних партійних організацій.

«Ми з вами розуміємо, що сьогодні вже недостатньо бути просто однодумцями, - звернувся Олександр Соколов до партійців. - Щоб ефективно відстоювати інтереси людей, проводити в життя програму партії Вадима Рабиновича «За життя», нам потрібна налагоджена та діюча партійна структура. Тому формування нових, дієздатних первинних партійних організацій, залучення до лав партії нових членів, організація просвітницький і агітаційної роботи - це першочергове завдання».

В ході робочої наради, проведеної після вручення партійних квитків, активісти «За життя» констатували: важливий не тільки процес, а, перш за все, результат.

«Так, у нас досить велика кількість людей, бажаючих вступити в партію, - кажуть керівники сумських первинних організацій, - і, звичайно, ми завжди відкриті для нових людей, однодумців. При цьому, нам необхідна реальна та працююча партійна структура, а не номінальна, як у багатьох інших. Тому, дуже важливо не влаштовувати гонитву за кількістю, а проводити якісну кадрову роботу, вибудовувати ефективну комунікацію з кандидатами і членами партії, партійним активом, агітаторами та мешканцями міста, які нас підтримують».

«Сьогоднішня зустріч, це черговий етап партійної роботи. Перш, ніж почати формальні процедури, в місті була проведена серйозна підготовча робота. Ми закріпили мікрорайони за нашими активістами, тісно спілкувалися з прихильниками, які хотіли приєднатися до партії, провели кілька спільних партійних заходів. І в результаті, ми плануємо, що такі зустрічі будуть проходити кілька разів на місяць, і ми будемо урочисто вручати партійні квитки нашим соратникам, який створив нові «первинки», - заявив керівник міської організації політичної партії «За життя» Олександр Соколов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ