У РУБІЖНОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ВИКАЗУЄ ПОВАГУ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

У РУБІЖНОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ВИКАЗУЄ ПОВАГУ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ

Міжнародний день людей похилого віку відзначається 1 жовтня з 1991 року. Він був проголошений на 45-й сесії Генеральної Асамблеї ООН з метою привернути увагу громадськості до проблем людей похилого віку.

Напередодні Міжнародного дня, в період 26-28 вересня, в приймальні Рубіжанської міської організації партії «За життя»  відбулись вшанування людей похилого віку.

«Для нас дуже важливі їхні поради, наше покоління вважає за краще прислухатися до досвідчених і мудрих людей, які протягом свого життя багато вчилися і працювали», - заявив керівник міської організації партії Вадим Маслов.

Активісти партії «За життя» Ольга Новикова, Володимир Сохань, Олексій Горобець подякували всім літнім жителів Рубіжного за багаторічну сумлінну працю, за внесок в розвиток міста, регіону, країни. За дружнім чаюванням присутні обмінювалися думками, вислухали настанови старшого покоління.

«Ми дійсно ще багато чого можемо: і дітям допомогти, і внукам, завжди для друзів знайдемо час, і для творчості. Вік - не перешкода!» - сказала ветеран праці Алевтина Івченко.

Від політичної партії «За життя» усі отримали подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ