У РУБІЖНОМУ «ЗА ЖИТТЯ» МОБІЛІЗУЄ СИЛИ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

У РУБІЖНОМУ «ЗА ЖИТТЯ» МОБІЛІЗУЄ СИЛИ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

Політична партія «За життя» - єдина сила, яка виступила проти підвищення тарифу в Рубіжному Луганської області в шість разів.

Рубіжанська міський рада має намір затвердити нові тарифи на утримання будинків та прибудинкової території, так звану квартплату. Новий розрахунок тарифу комунальним підприємством «БТІ» становить 3 гривні на місяць за 1 кв. м. Зараз тариф становить 0,53 коп. за 1 кв. м.

У четвер, у великому концертному залі МКУ «Палац культури» відбулися громадські слухання з питання перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги. Громадські слухання є одним з офіційних інструментів для прийняття міською радою рішення, на які чиновники звезли людей з комунального підприємства і запросили тільки своїх прихильників. Це викликало невдоволення жителів міста, які разом з Рубіжанською міською організацією партії «За життя» прийшли на слухання. Міський голова Сергій Хортів відмовив у праві висловитися з даного питання всім, крім заздалегідь підготовлених учасників.

«Рубежане не раді такому розвитку подій. Люди не знають, як вони зможуть оплачувати комунальні послуги, адже вже зараз їм не вистачає коштів. Міська влада хоче, щоб жителі до кінця життя не змогли розплатитися, їли юшку і були вдячні за це?» - заявив керівник Рубіжанської міської організації партії «За життя» Вадим Маслов.

«Партія «За життя» буде продовжувати безстрокову акцію протесту «Тарифний опір», щоб не дозволити міській владі підвищити тариф для городян», - заявили активісти.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ