У РУБІЖНОМУ ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИХ ТУРНІР

У РУБІЖНОМУ ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ФУТБОЛЬНИХ ТУРНІР

У Рубіжному в рамках чемпіонату Луганської області з футболу відбувся матч між місцевою «Зорею» і командою «шахти ім. Мельникова » з Лисичанська. Представники партії «За життя», в тому числі керівник Рубіжанської міської організації Вадим Маслов, прийшли повболівати за рідну команду, привітати і вручити кубки переможцям.

Результатом зустрічі команд стала впевнена перемога «Зорі» c рахунком 4: 1. На матчі був присутній майстер спорту СРСР, заслужений працівник фізичної культури і спорту Сергій Бандуров.

"Спорт - це життя. Наша партія підтримує і всіляко заохочує активний спосіб життя. Такі матчі сприяють не тільки тому, щоб хлопці більше вільного часу проводили разом, а й згодом досягали успіхів у великому спорті. Луганщина - батьківщина багатьох гідних і шанованих спортсменів. Сергій Миколайович Бандуров - тому підтвердження», - заявив Ростислав Дубовий, голова Луганської регіональної організації політичної партії «За життя», побажавши футбольним командам не зупинятися на досягнутому, йти вперед і перемагати.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ