У ПРИЛУКАХ «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, ВЕТЕРАНІВ МІЛІЦІЇ

У ПРИЛУКАХ «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ, ВЕТЕРАНІВ МІЛІЦІЇ

1 жовтня в Міжнародний день людей похилого віку, а також День ветерана Прилуцька міська організація політичної партії «За життя» та організація ветеранів МВС провели спільне засідання, на якому вшанували ветеранів та намітили подальші плани щодо захисту прав пенсіонерів ОВС.

«Ветерани – це наш золотий фонд, наша історія. У кожного із тих, хто віддав міліції понад двадцяти кращих років свого життя, непроста доля. Вони й зараз у строю та готові надати допомогу, передати свій багатий життєвий досвід молодшим колегам, адже пройшли всі щаблі радянської школи міліції, починали будувати правоохоронні органи молодої незалежної української держави. Ветерани з оптимізмом дивляться у майбутнє, вірять, що настануть кращі часи. Люди завжди звертатимуться до поліції за допомогою і завжди її отримуватимуть. Суспільство змінюється, змінюються і правоохоронні органи, але люди потребуватимуть захисту від бандитів та злодіїв. І саме у цій боротьбі гинуть у мирний час співробітники поліції», – заявив голова Прилуцької організації Олександр Бартош.

Голова Чернігівської регіональної організації партії «За життя» Віталій Голець, у свою чергу, акцентував увагу присутніх на тому, що партія «За життя» відстоювала і відстоюватиме права ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ і підтримуватиме не тільки мітинги та демонстрації, акції протесту на захист законних прав ветеранів, а й надаватиме юридичну допомогу в судовому процесі, зокрема, проти міністра соціальної політики Андрія Реви. «Наша мета – примусити нинішній уряд дотримуватися українського законодавства!», – підкреслив він.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ