У ПОЛТАВІ ЗРОСТАЄ ДОВІРА ДО ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У ПОЛТАВІ ЗРОСТАЄ ДОВІРА ДО ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Стрімко зростає довіра до партії «За життя» на Полтавщині. Якісна медицина, створення додаткових робочих місць, правопорядок та безпека, піклування про дітей та молодь, соціальний захист людей похилого віку, турбота про людей з інвалідністю – все це турбує кожного громадянина і є пріоритетними напрямками діяльності місцевого осередку партії.

Люди повсякчас приходять до громадської приймальні, де знаходять відповіді на важливі для себе питання, отримують вичерпну консультацію і, за необхідності, допомогу.

Так, напередодні Дня захисту людей похилого віку ми урочисто вручили партійні квитки новим членам нашої команди та з повагою привітали зі святом.

«Як показує практика, літні люди, не дивлячись на той факт, що вони мають багатий досвід та відмінні професійні навички і мудрість, все ж таки дуже часто піддаються дискримінації за віковою ознакою та опиняються за межею бідності. Тому одною із ключових дії у програмі нашої політичної сили є підвищення матеріальних стандартів для пенсіонерів», - наголосив керівник Полтавського обласного осередку партії «За життя» Олександр Попенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ