У ПОЛТАВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

У ПОЛТАВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

Одним з пріоритетних напрямків роботи Полтавського осередку «За життя» є турбота про підростаюче покоління. Окремої уваги прихильники партії приділяють тим, хто потребує особливої підтримки - дітям з інвалідністю.

Усе життя вони вимушені боротися з труднощами, доводити свої права та рівність з іншими. На жаль, люди часто показують, що не готові прийняти в своє близьке оточення людину з інвалідністю. Тому найбільше такі діти хочуть простих і звичайних речей: спілкування, зустрічей, проведення часу в компанії.

Так, вже традиційно, прихильники партії навідують родини, у яких зростають дітки з інвалідністю.

«Ми добре розуміємо, як не вистачає дітям з інвалідністю простого спілкування, - зазначив керівник Полтавської обласної організації «За життя» Олександр Попенко. - Тому ми приходимо до них в гості як друзі. Вони чекають цих зустрічей і ми чекаємо також. Вони завжди нам радіють і від того радісно на душі нам. Ці хлопчики та дівчатка не менше за інших заслуговують щастя. Ми намагаємося докласти усіх зусиль для того, аби вони посміхались. Бачити посмішку на обличчях цих дітей – безцінно».

Ще тривають зимові свята, і кожна дитина чекає на диво. В гості активісти прийшли не з пустими руками, а з такими бажаними та омріяними подарунками. Усе, що любить малеча: м'які іграшки, канцелярське приладдя, солодощі.

Від подарунків та спілкування діти завжди лишаються задоволені. Легше морально стає і їхнім батькам, адже вони знають, що є люди, яким не байдужі їхні проблеми та труднощі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ