У ПОЛТАВІ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГАЄ ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

У ПОЛТАВІ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМОГАЄ ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Підтримка людей з особливи потребами – один з пріоритетних напрямків діяльності Полтавської обласної організації «За життя». Так, напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю голова осередку Олександр Попенко завітав до родини, де зростає хлопчик з з особливи потребами.

Під час зустрічі він поспілкувався із родиною, вислухав про наболіле, адже виняткової підтримки потребують і батьки таких дітей. На їхні долі припадають чимало випробувань. Цим сім’ям так часто не вистачає, насправді, звичайних і простих речей: аби їх почули, аби їх помітили.

«Інвалідність - це не вирок. Люди з особливими потребами – це повноцінні члени суспільства, відмінні фахівці і навіть політики, економісти, соціально активні люди, які мотивують багатьох, у тому числі і тих, хто абсолютно здоровий. Можливості обмежені, а здібності – безмежні», – наголосив очільник Полтавської обласної організації «За життя».

Допомогти подолати бар’єри на шляху самореалізації – ось основна наша мета, адже ці люди заслуговують на те, щоб бути повноправною частиною суспільства. Заслуговують бути щасливими.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ