У ПОКРОВСЬКОМУ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ МИР І СТАБІЛЬНІСТЬ

У ПОКРОВСЬКОМУ ЛЮДИ ОБИРАЮТЬ МИР І СТАБІЛЬНІСТЬ

Мешканці Покровського району Дніпропетровської області мають надію, що після президентських виборів встановиться мир в Україні. Покровський район межує з зоною бойових дій, тому його мешканці добре знають що таке війна. Люди втомилися від війни, постійного страху за своїх рідних і близьких.

Свої сподівання на мирне і гідне життя в Україні вони покладають на партію миру - «Опозиційну платформу - За життя». Таку надію покровчани висловили під час зустрічі з керівниками обласної і районної організацій партії Марією Пустовою та Олександром Чабаненком.

«Вадим Рабінович чітко зазначив, що ключ від миру і стабільності знаходиться в руках «Опозиційної платформи – За життя». Тільки наша політична сила має конкретну стратегію досягнення миру, підняття економіки і відновлення соціальної справедливості. Тільки ми готові взяти на себе відповідальність за це!» - наголосила Марія Пустова.

В свою чергу Олександр Чабаненко від імені прихильників партії в регіоні заявив, що покровчани мріють про повернення мирного і стабільного життя, а тому віддають перевагу партії «Опозиційна платформа –За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ