У ПАВЛОГРАДІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ГІМНАСТОК

У ПАВЛОГРАДІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ГІМНАСТОК

Павлоградська місцева організація політичної партії «За життя» організувала незабутню поїздку для маленьких спортсменок, вихованців спортивно-оздоровчого комплексу «Центр», володарів нагород всеукраїнських та міжнародних турнірів з художньої гімнастики. Близько 30 дівчат віком від 6 до 14 років відвідали автобусну екскурсію та побували у заповіднику дикої природи науково-виробничого підприємства «Павлоградський хімічний завод»

Під час автобусної прогулянки діти отримали нові знання про рідне місто, дізналися цікаві факти про його будівлі, познайомилися з історичними постатями, почули історії виникнення назв вулиць, сфотографувалися на фоні пам’яток культури.

Незабутні емоції викликала у дітей поїздка до заповідника Павлоградського хімічного заводу, де на території підприємства оборонної галузі розташований куточок дикої природи. Площа заповідника — 110 га, зараз тут живе більше ніж 150 тварин. Серед них олені, муфлони, дикі кабани, лані, бізони, гірські козли, тощо. Діти із задоволенням фотографувалися з тваринами, та навіть змогли покормити з рук молодого оленя.

«Мені дуже сподобалася екскурсія, історія про старі вулиці Павлограда, особливо запам’ятався бізон — я ще ніколи не бачив бізона!», — розповідає 13-річна Віка Літау, володарка нагород всеукраїнських та міжнародних турнірів з художньої гімнастики.

«Перед собою ми ставили за мету відволікти дітей від шкільних буднів та постійних виснажливих тренувань у гімнастичному залі, подарувати їм позитивні емоції та нові враження», — коментує керівник Павлоградської місцевої організації політичної партії «За життя» Сергій Пасічник. Він підкреслив, що політична партія «За життя» продовжить реалізовувати соціальні проекти, спрямовані на підтримку різних верств населення, у тому числі дітей, щасливе дитинство яких є запорукою успішного майбутнього нашої країни.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ