У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ ПАРТІЙНІ ЛАВИ

У МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄ ПАРТІЙНІ ЛАВИ

Минулого тижня в Миколаївській області відбулися ще дві установчі конференції районних організацій партії «За життя» Корабельного і Миколаївського районів.

Миколаївську районну організацію очолив Руслан Шнуренко - молодий і амбітний керівник. Незважаючи на свій вік, він зміг проявити себе як гідний лідер, який не боїться опонувати владі, готовий докласти всіх зусиль для вирішення проблем місцевого рівня. Саме тому члени партії «За життя» Миколаївського району поважають Руслана Шнуренка й довірили йому очолити районну організацію партії.

Також минулого тижня відбулася установча конференція Корабельній районної організації політичної партії «За життя». Керівником обрано Ревазов Сергій - гідна людина, колишній депутат Миколаївської обласної ради, заступник голови Корабельної районної ради.

«У березні цього року відбулося 10 установчих конференцій міських і районних організацій політичної партії «За життя». Створено Першотравнева, Вознесенська, Очаківська міська партійні організації; Центральна, Інгульськая, Корабельна, Заводська районні партійні організації в межах міста Миколаєва, а також Вітовська, Березнегуватська і Миколаївська районні партійні організації в Миколаївській області. Ми планомірно працюємо над створенням структури партії. Це наші перші установчі конференції і зупинятися на цьому ми не збираємося. Наша організація планує створювати партійні представництва в кожному районі й великому місті Миколаївській області, адже нам є, за що боротися і нас підтримує населення України», - зазначив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ