У МИКОЛАЇВСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ЗАБИРАЮТЬ ЧАСТИНУ ЗАРПЛАТИ - «ЗА ЖИТТЯ»

У МИКОЛАЇВСЬКИХ ВЧИТЕЛІВ ЗАБИРАЮТЬ ЧАСТИНУ ЗАРПЛАТИ - «ЗА ЖИТТЯ»

У Миколаївську регіональну організацію партії «За життя» протягом останніх двох днів надходять тривожні дзвінки від педагогів.

Працівники шкіл, гімназій, обурені тим що їх змушують писати заяви про відпустку за свій рахунок. Таким чином, виникла думка про те, що карантин для школярів продовжений через те, що в бюджеті немає грошей на оплату праці педагогів.

Формально, з 1 січня всім педагогам була піднята заробітна плата, про що представники влади заявляли з усіх трибун. Тепер же, цілком ймовірно, міський бюджет не може «закрити всі діри». Миколаївський міський відділ освіти поставив завдання перед директорами шкіл знайти можливість «урізати» фінансові потреби. Виявилося, що найбільш прийнятний шлях - це відняти зарплату у педагогів.

«Не можна ображати тих, хто допомагає всій країні виростити і виховати гідне покоління, якому можна буде довірити управління України. Відсутність державного мислення, програми розвитку країни, професіоналізму, знову відкинуло нас у початок 90-их. Через недбальство чиновників сотні миколаївських вчителів змушені написати заяви на відпустку за свій рахунок на один, два або три дні. Чому їхні діти повинні голодувати ? - обурився Володимир Пащенко. - Політична партія «За життя» не буде замовчувати подібні витівки. Ми будемо з цим нещадно боротися».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ