У МИКОЛАЇВЦІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО ОСЕРЕДОК «ЗА ЖИТТЯ»

У МИКОЛАЇВЦІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО ОСЕРЕДОК «ЗА ЖИТТЯ»

У Миколаївському районі Одеської області під головуванням голови Одеської регіональної партійної організації політичної партії «За життя» Миколи Пундика пройшла установча районна партійна конференція.

За підсумками конференції в Миколаївці була створена районна організація партії «За життя», яку очолила відома в районі людина, педагог з великим стажем Микола Іванович Іваницький. Також в ході конференції були відзначені особливо гострі проблеми, які переживає сьогодні район в результаті політики діючої влади.

«Створення політичної партії «За життя» - необхідність сьогоднішнього часу. Сьогодні, коли влада відверто розпродає країну, коли поставлено завдання розпродати українську землю задешево агрохолдингам, яким абсолютно не потрібні проблеми жителів українських селищ і сел, у нас немає іншого виходу, крім того, як об'єднатися і самим відстоювати наші права», - зазначив в під час виступу Микола Пундик.

За його словами, сьогодні влада, всупереч своїм обіцянкам зробити Україну процвітаючою аграрною країною, нічого не робить для збереження і розвитку сіл.

«У жахливому стані дороги в сільській місцевості, скорочується соціальна сфера. І це логічно - жодна сучасна розвинута країна не живе за рахунок сільського господарства. І в Україні, без створення і розвитку сучасної промисловості, ми приречені», - підкреслив Микола Пундик.

Сьогодні відбувається обвальна депопуляція країни. Ніхто не знає точні дані про кількість населення України. Різні джерела дають різну інформацію. При цьому, як зазначив Микола Пундик, країну знищують, прирікаючи жителів на вимирання, під гаслом європейської інтеграції.

«Пенсії не покривають витрат навіть на комунальні платежі. Фіктивне зростання заробітних плат, яке призводить тільки до підвищення витрат на виробництво продукції і зростання цін. Уряд постійно бере гроші в борг, абсолютно не піклуючись про те, хто їх буде повертати. Вже сьогодні кожен житель України вже винен міжнародним організаціям і іншим країнам по кілька тисяч доларів. Що ж робити? Єдиний вихід - це дострокові вибори», - додав Микола Пундик.

За його словами, партія «За життя» - це політична сила, яка готова взяти на себе відповідальність за майбутнє країни, маючи певний план дій.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ