У МИКОЛАЄВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

У МИКОЛАЄВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРИЙНЯЛА ДО СВОЇХ ЛАВ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

Миколаївська регіональна організація політичної партії «За життя» прийняла в свої ряди нових членів. В урочистій обстановці активістам видали партійні квитки, де кожен міг висловити свою думку і поділитися свіжими ідеями, своїми думками.

«Я радий сьогодні вступити в ряди сильної команди «За життя». Я щасливий, що курс партії спрямований на поліпшення життя громадян, перетворення всіх сфер життя, тому мною був зроблений усвідомлений вибір. Найголовніше для всіх сьогодні закінчити війну, щоб наш народ жив в спокійній політичній обстановці. Я вірю в Вадима Рабіновича!» - заявив партієць.

«Ми раді бачити стільки однодумців. Всі ми хочемо, щоб ситуація в країні змінилася в кращу сторону. Хіба можна так жити далі? З міста виїжджає молодь, соціологія показує, що понад 60% українців сьогодні із задоволенням готові покинути країну. Але ми з вами залишаємося на батьківщині і хочемо, щоб наше життя було гідним. Все в наших руках! Не потрібно чекати, коли ситуація в країні стане краще, ми можемо зробити її краще вже зараз!» - підкреслив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя» Андрій Сокур.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ