У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИТА ДОДАТКОВА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У МИКОЛАЄВІ ВІДКРИТА ДОДАТКОВА ПРИЙМАЛЬНЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Активний інтерес мешканців Миколаївської області до політичної партії «За життя» призвів до того, що в Миколаєві спеціально відкрили додаткову приймальну для громадян.

В партійний офіс люди приходять, щоб отримати додаткову інформацію про мету, завдання та структуру партії. Крім того, приймальню відвідують бажаючі вступити в організацію. Прийом проводять керівники регіональної парторганізації і активісти. За минулий тиждень на прийомі побувало більше двох десятків людей. Серед них були представники різних верств населення, різного віку, різних професій, а також члени громадських організацій. Громадяни отримували інформацію  різноманітної тематики, в тому числі по проблемам соціального захисту та юридичні консультації.

- Ми відкриті для всіх. Нам важливо знати думку кожної людини, зуміти знайти потрібну та корисну інформацію для всіх відвідувачів. Намагаємося зробити нашу приймальню доступною і по-справжньому народною. Миколаївщина - регіон чесних, працьовитих, порядних людей. Сподіваємося, що вони будуть поповнювати наші ряди, - підкреслює керівник Миколаївської регіональної організації Володимир Пащенко.

Приймальна знаходиться на вулиці Никольській, 34

Телефон приймальні: +38 (0512) 71-80-09

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ