У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У МИКОЛАЄВІ ВІДБУЛИСЯ ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПАРТОРГАНІЗАЦІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

29 грудня о Миколаєві відбулися загальні збори Миколаївської регіональної організації політичної партії «За життя». Збори проводилися в бізнес-центрі «Олександрівський» і налічували понад 150 учасників-членів партії.

На заході обговорили подальші цілі і шляхи розвитку політсили в Миколаївській області. Крім керівника регіональної організації партії «За життя» Володимира Пащенка в заході взяли участь депутати Миколаївської обласної ради Олександр Ясинський і Вадим Олабін.

На зборах обговорили непросту ситуацію, яка склалася в країні, реформування медичної та пенсійної сфер. Вислухали проблеми і скарги громадян. Депутати пообіцяли посприяти у вирішенні певних побутових проблем жителів міста.

«Дуже радісно бачити стільки однодумців. У цьому залі зібралися люди, які незадоволені ситуацією в країні і хочуть її змінити. Члени нашої партії не задоволені реформами, підвищенням тарифів, як і, втім, всі жителі Миколаївщини. З міста виїжджає молодь, більше 60% українців із задоволенням покинули б країну через безвихідність. Хіба можна так жити далі? Але ми з вами нікуди не їдемо, ми залишаємося на Батьківщині і хочемо, щоб всі українці жили по-людськи. Я сподіваюся, все у нас вийде, і в новому році ми впораємося з усіма неприємностями, проблемами, подолаємо всі перешкоди», - висловив свою позицію Володимир Пащенко.

На завершення своєї промови він від імені керівництва партії - Вадима Рабіновича і Євгена Мураєва - привітав присутніх зі святами і передав слово депутатам Миколаївської обласної ради.

 

«Сьогодні згідно із соціологічними опитуваннями в Миколаївській області, партія «За життя» є лідируючою, єдиною опозиційною політсилою. І це показник нашої роботи», - зазначив депутат Миколаївської обласної ради Олександр Ясинський.

 

У свою чергу, Вадим Олабін почав виступ з привітання і наголосив на необхідності проведення виборів:

«З одного боку, страшно жити в епоху змін, з іншого - це цікаво. Ми не закликаємо вас до революції, ми не закликаємо збирати майдани і на вилах когось «виносити», хоча можливо хтось цього і заслужив. Але вибори неминучі, нам пора вже закінчувати з цими війнами, революціями і т.д. Ті люди, яких обрали жителі Миколаївської області, в тому числі, і до Верховної Ради, не відповідають високому званню депутата. Цих людей потрібно міняти».

 

 

Передноворічний захід завершився урочистим поповненням парторганізації новими членами. Керівник Миколаївської регіональної організації Володимир Пащенко вручив партквитки новоприбулим прихильникам партії.

Збори пройшли в святковому, передноворічному дусі. Організатори вручили всім присутнім подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ