У МИКОЛАЄВІ ПОТРІБНО ПОБУДУВАТИ ОБ'ЇЗНИЙ МІСТ - «ЗА ЖИТТЯ»

У МИКОЛАЄВІ ПОТРІБНО ПОБУДУВАТИ ОБ'ЇЗНИЙ МІСТ - «ЗА ЖИТТЯ»

Негода в черговий раз показала безпорадність і безвідповідальність миколаївської влади. Сніг в невеликій кількості зумів паралізувати місто. Одна з основних магістралей Миколаєва - Варварівський міст, виявився перекритим. Відразу ж кілька аварій, затори з багатотонних фур - такі перші наслідки снігових заметів.

На думку керівника Миколаївської регіональної організації партії «За життя» Володимира Пащенка, місцева влада ніяк не вирішить проблему швидкої та якісної роботи комунальних служб, які повинні в період негоди звільняти транспортні магістралі від снігу.

«Варварівський міст - найважливіша« транспортна артерія», яка з'єднує наше місто з трасою Одеса-Миколаїв. Багато років поспіль влада обіцяє заборонити проїзд великовантажним автомобілям через міст. Але обіцянки залишаються невиконаними. Є кілька варіантів вирішення проблеми, - продовжив Володимир Пащенко. - В першу чергу, налагодити роботу комунальників та шляховиків. Останні буквально тиждень тому намагалися «залатати» вибоїни на мосту. Але 45-тонні автомобілі в той же день розбили дорожнє покриття, після чого знову довелося стелити асфальт».

Керівник Миколаївської «За життя» вважає, що «це черговий доказ безгосподарності і безконтрольності влади»

«Місто потребує будівництва об'їзного мосту. Необхідно акумулювати ресурси на цей об'єкт, який, можливо, набагато важливіше аеропорту. Але, на жаль, органи влади не дослухаються до громадськості і не бачать першочергових завдань», - резюмував Володимир Пащенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ