У МАРГАНЦІ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ СТВОРЕНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

У МАРГАНЦІ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ СТВОРЕНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

Відтепер і у місті Марганець працює міська організації партії «За життя». Відповідне рішення було прийнято на установчих зборах за участю керівника обласного осередку Марії Пустової.

«Я дуже рада, що сьогодні за ініціативи мешканців міста ми створили тут організацію партії «За життя», адже – це єдина прагматична і сильна політична сила, яка відстоює інтереси простих людей, яка бореться за соціальну справедливість і мир. Вірю, що кожний новий член партії втілить у своїй роботі основні напрямки програми «Українська мрія», яка була презентована нещодавно нашим лідером Вадимом Рабіновичем», - підкреслила керівник «За життя» на Дніпропетровщині Марія Пустова.

Наступним кроком зібрання став прийом до партійної організації і вручення партквитків тим, хто вже висловив таке бажання.

«Марганчани підтримують політику нашої партії. Вони бачать перспективу відновлення і розвитку країни саме з цією політичною силою. Також вони розуміють, що «За життя» - єдина організація, яка відстоює інтереси простої людини, її гідне життя і відродження рідного міста і всієї України», - заявив керівник Марганецької організації партії «За життя» Микола Перепьолкін.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ