У ЛЬВОВІ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗРОБИЛА ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

У ЛЬВОВІ «ЗА ЖИТТЯ» РОЗРОБИЛА ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Керівництво політичної партії у Львові активізує підтримку малого та середнього бізнесу.

Група експертів політичної партії «За життя» у співпраці з представниками науково-дослідницьких інститутів презентувала власну програму розвитку малого та середнього бізнесу у Львівській області.

Так, за висновками експертів, Львівський вугільний басейн - це універсальний майданчик для будівництва високотехнологічних виробництв власного українського палива. Потенційно такі інвестиційні проекти можуть зменшити вартість ПММ та відповідно знизити собівартість товарів, у які закладено витрати на паливо.

«Нам необхідно активізувати малий та середній бізнес в Україні. Оптимальний шлях для цього - створення вигідних для інвесторів проектів, які будуть взаємовигідними для всіх учасників. Це системна робота, яка дозволяє створювати робочі місця, підвищувати рівень заробітної плати, будувати нові виробництва і, в кінцевому підсумку, використовувати вугільні ресурси нашої країни для забезпечення самих себе паливом. У цій стратегічно важливій роботі ми плануємо брати участь на всіх рівнях та доводити чиновникам q органам влади, що необхідно бути ефективними і працювати на майбутнє нашої країни», - заявив керівник Львівської регіональної організації політичної партії «За життя» Богдан Кобрін.

У планах львівського офісу партії «За життя» розширення співпраці з експертами з пошуку інвесторів регіональних проектів.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ