У ЛЬВОВІ ВІДКРИТО ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ «ЗА ЖИТТЯ»

У ЛЬВОВІ ВІДКРИТО ГРОМАДСЬКУ ПРИЙМАЛЬНЮ «ЗА ЖИТТЯ»

Сьогоднішня влада, яка продовжує вбивати судову та пенсійну системи,  систему охорони здоров’я своїми «реформами», стає все менш популярною. Тому не дивно, що дедалі більше українців стають прихильниками політичної партії «За життя».

В офіс партії у Львові все частіше звертаються люди, щоб отримати додаткову інформацію про нашу політичну організацію, дізнатись про мету, завдання та структуру партії. Крім того, партійний осередок відвідують бажаючі вступити до лав «За життя».

З метою забезпечення активної роботи з мешканцями міста Львів, ініціативна група вирішила відкрити громадську приймальню, яка відтепер розпочала роботу при офісі Львівської регіональної політичної партії «За життя» за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 40.

Громадяни мають можливість отримати будь-яку інформацію різноманітної тематики, в тому числі щодо проблем соціального захисту та безкоштовну юридичну консультацію.

«На сьогодні львівський осередок веде досить потужну діяльність, зокрема, в суспільно-соціальному житті Львова та регіону, збільшуючи масштаби розвитку як географічно, так і кількісно», - підкреслив Богдан Кобрин, керівник Львівської регіональної організації політичної партії «За життя».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ