У ЛУБНАХ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

У ЛУБНАХ «ЗА ЖИТТЯ» ПІКЛУЮТЬСЯ ПРО ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ

Днями активісти Лубенської місцевої організації партії «За життя» на Полтавщині влаштували справжнє свято для малечі з особливими потребами. Веселощами та дитячим сміхом наповнилось приміщення міського будинку культури, куди запросили вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

На думку партійців такі діти - це люди не з обмеженими можливостями, а з особливими потребами, долями, вони сильніші та витриваліші.

«Серед них багато талантів, вони можуть розгледіти красу у тих речах, де інші нічого не бачать, а також вміють інакше дякувати. Тому допомога їм - це один з пріоритетних напрямків роботи осередку», - кажуть активісти партії «За життя».

«Мало хто може повною мірою уявити весь той обсяг психологічних, соціальних і матеріальних проблем, з якими такій дитині і його родині доводиться стикатися щодня. Але в наших силах допомогти їм, зробити їх життя простіше й легше, - зазначив керівник Лубенської організації партії «За життя» Володимир Бондаренко. - Надання будь-якої допомоги дітям-інвалідам - це не тільки благородна, але і приємна справа. Ніщо не може зрівнятися з тією радістю, яку ми відчуваємо, коли бачимо, як дітки сміються і граються!»

По завершенні свята всі малюки отримали солодкі подарунки.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ