У ЛИСИЧАНСЬКУ ВІДБУВСЯ КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ «КВІТКА ДУША»

У ЛИСИЧАНСЬКУ ВІДБУВСЯ КОНКУРС МОЛОДИХ ВИКОНАВЦІВ «КВІТКА ДУША»

Подібний захід, приурочений до дня пам'яті талановитої співачки Ірини Томко - уродженки Лисичанська, вперше було проведено шість років тому, і з кожним роком конкурс стає все популярнішим. Пісенна першість проходила за підтримки політичної партії «За життя», також активісти організації були присутні в складі журі.

В цьому році в вокальному змаганні взяли участь конкурсанти з Луганської, Донецької та Одеської областей. Всього в Лисичанському Палаці культури виступили 70 учасників різних вікових категорій: перша - діти від 6 до 9 років, друга - від 10 до 14 років, третя - від 15 до 20 років.

Керівник міської партійної організації Андрій Ажипа подякував усім конкурсантам, а також вручив призи переможцям та учасникам конкурсу від голови Луганської регіональної організації партії Ростислава Дубового.

«Команда партії «За життя» в Луганській області бере активну участь в заходах, спрямованих на підтримку розвитку культури в регіоні. Ми й надалі будемо підтримувати подібні ініціативи громадян», - заявив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ