У ЛИСИЧАНСЬКІЙ МІСЬКРАДИ СТВОРЕНО ФРАКЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

У ЛИСИЧАНСЬКІЙ МІСЬКРАДИ СТВОРЕНО ФРАКЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

На засіданні сесії Лисичанської міської ради, на якій був присутній керівник Луганської регіональної організації Ростислав Дубовой, чотири депутати вийшли з фракції «Опозиційний блок». Депутати Андрій Ажипа, Сергій Кравченко та Олексій Ковтун заявили про створення фракції «За життя». Керівником фракції обрано Андрія Ажипа - керівник міської організації партії.

Депутати заявили, що місцеві представники «Опозиційного блоку» замішані в корупційних схемах, перешкоджають перевірці комунальних підприємств, блокують вирішення земельних питань, не  сприяють освоєнню бюджетів на ремонт доріг.

У зв'язку з цим вищевказані депутати не бажають працювати в команді, яка тягне місто вниз.

«Ми повністю солідарні з народними депутатами, які зробили рішучий крок щодо зміни ситуації в парламенті, і вийшли з фракції «Опозиційний блок». Терпіти те, що ця партія сприяє нинішньій владі далі неможливо. В даний час ми також припиняємо нашу співпрацю з «Опозиційним блоком» і формуємо в міськраді альтернативну силу - фракцію «За життя», яка підтримує наші прагнення змінити ситуацію в місті на краще», - заявили члени новоствореної фракції в Лисичанському міськраді.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ