У ЛИПОВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ НА ВІННИЧЧИНІ СТВОРЕНО  ПАРТОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

У ЛИПОВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ НА ВІННИЧЧИНІ СТВОРЕНО  ПАРТОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

Липовецька районна організація «За життя» створена жителями міста, як відповідь на заклик лідера партії Вадима Рабіновича про об’єднання небайдужих українців в боротьбі за  краще життя та незалежне, демократичне, правове суспільство, яке гарантує умови вільного розвитку особистості, захист прав і свобод людей.

Всі партійці - це вихідці із робітників, службовців, пенсіонерів та молоді, які хочуть завдяки спільним зусиллям здобути для нас, наших дітей та майбутніх поколінь гідне життя.

Липовецька «За життя» на сьогодні нараховує декілька десятків членів партії і проводить активну роботу серед населення міста та району по всіх питаннях соціальної сфери.

На партійних зборах одноголосно обрали керівником Липовецької районної організації «За життя» Миколу Бондаренка, який на даний час займає посаду директора КП «Комунсервіс» Липовецької міської ради. Він є порядною, доброзичливою людиною та прекрасним керівником. За його керівництва КП «Комунсервіс» вийшов з економічної кризи, ліквідовано заборгованість по податках та заробітній платі,  збільшена кількість робочих місць, постійно оновлюється автопарк, всі працівники забезпечуються спецодягом.

Також на партійних зборах обговорили наші плани на майбутнє, зобов’язались приймати активну участь у житті міста та району, вивчати всі проблеми громад та по мірі можливості вирішувати їх.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ