У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

В офісі Кіровоградської обласної організації «За життя» у Кропивницькому відбувся урочистий прийом нових членів. Партквитки вручив керівник обласного осередку Сергій Грінченко.

Бажання стати частиною авторитетної політичної сили виявили студенти Центральноукраїнського педагогічного університету імені Винниченка, Національного технічного університету, приватні підприємці, керівники агрофірм та фермерських господарств.

«Нове поповнення партійних лав «За життя» - це свіжий подих, молода енергія творення», - сказав, вітаючи колег, Сергій Грінченко. – «Приємно, що нашу політичну силу обирають кращі з кращих. Передусім, молодь, яка пов’язує з нею свої надії на майбутнє. Ми раді бачити під нашими прапорами представників малого й середнього бізнесу. До нас ідуть люди, які працюють на землі та знають ціну тяжкої праці. До речі, аграрії  Кіровоградщини дають одні з кращих показників у розвиток економіки держави, зміцнюють її потенціал. Це викликає особливу пошану й упевненість, що разом ми спроможні згуртувати й розбудувати країну».

Сергій Грінченко нагадав слова очільника політичної партії «За життя» Вадима Рабіновича, які прозвучали в недавньому телеефірі: «Нам потрібно об’єднуватися в один човен – і всім разом будувати Україну». Новоприбулі партійці висловили переконання, що разом вони стануть дієвою командою позитивних змін у державі.   

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ