У КРОПИВНИЦЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ІНІЦІЮВАЛА СТВОРЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО

У КРОПИВНИЦЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ІНІЦІЮВАЛА СТВОРЕННЯ ТРЕНІНГОВОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ АТО

У Кропивницькому відбулося засідання круглого столу, присвяченого соціально-психологічній реабілітації учасників АТО, в якому прийняв участь і керівник міської організації політичної партії «За життя» Олександр Рацул.

«Подібні заходи викликають в мене зацікавленість перш за все, як завідувача кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології Центральноукраїнського педагогічного університету імені Володимира Винниченка, а також як політичного діяча, - розповів він. - Випускники та студенти університету тісно співпрацюють із центром «КомПас», який два роки функціонує при обласному госпіталі. Ми маємо певні знання, досвід професійної та громадської діяльності й хочемо бути корисними для своєї країни».

Під час заходу обговорювались проблеми психологічної підтримки учасників збройних конфліктів, а також підіймалось питання щодо створення на Кіровоградщині тренінгового центру для соціальних працівників і психологів, які безпосередньо працюватимуть з учасниками бойових дій. З такою ініціативою виступив Олександр Рацул, запропонувавши зосередити заняття на базі очолюваної ним кафедри.       

«Мої колеги-викладачі та студенти, серед яких багато прихильників партії «За життя», не стоять осторонь подій у державі та, зокрема, такої важливої теми, як повернення учасників бойових дій до мирного життя. Ми готові докласти максимум зусиль, аби в Україні запанували мир і стабільність», - зазначив голова Кропивницької міської організації «За життя» Олександр Рацул.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ