У КРОПИВНИЦЬКОМУ ТРИВАЄ АКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У КРОПИВНИЦЬКОМУ ТРИВАЄ АКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

У Кропивницькому мають намір створити дві самостійні партійні організації «За життя» у Подільському та Фортечному районах обласного центру. Це будуть розгалуження міської організації, яку очолює Олександр Рацул.

«Сьогодні ми збиралися з активом та обговорювали перспективу створення осередків у двох районах міста Кропивницького, - заявив керівник Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко. – Наша обласна організація, одночасно з проведенням публічних акцій, ставить за мету розбудову політичної сили. Зараз в усіх містах і районах області вже створені або реєструються осередки «За життя». Як приклад – сьогоднішня зустріч в офісі Кіровоградської обласної парторганізації, де розглядались питання щодо створення Фортечної та Подільської районних організацій».

Рішення розбудовувати первинні структури прийняте керівництвом для того, щоб краще керувати міською парторганізацією.

«Ми будемо створювати первинні партійні осередки в межах того чи іншого району, обирати керівників та актив. Таким чином, люди будуть більше задіяні в партійній роботі. Братиметься до уваги специфіка кожного району, який має свою інфраструктуру та соціально-економічну спрямованість», - резюмував Сергій Грінченко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ