У КРОПИВНИЦЬКОМУ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВИЗВОЛИТЕЛІВ УКРАЇНИ

У КРОПИВНИЦЬКОМУ АКТИВІСТИ «ЗА ЖИТТЯ» ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВИЗВОЛИТЕЛІВ УКРАЇНИ

28 жовтня, в день 73-ї річниці визволення від нацистських загарбників та вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні, активісти Кіровоградської обласної та Кропивницької міської організацій «За життя» поклали квіти до Вічного вогню. Урочистості відбулися на Фортечних валах – місці, близькому серцю кожного кропивничанина.

Разом з мешканцями обласного центру квіти до Меморіалу слави поклали голова Кіровоградської обласної організації партії «За життя» Сергій Грінченко та Кропивницької міської організації Олександр Рацул.

«Визволення України від нацистських загарбників – це вікопомна дата в житті нашого народу, - зазначив Сергій Грінченко. – В цій війні поклали голови найхоробріші, найдостойніші сини Вітчизни. Ми згадуємо героїв, завдяки яким прийдешні покоління жили в мирі. І сьогодні, коли наша держава переживає нові випробування, ми всі мріємо про одне – щоб перестали лунати постріли й вибухи, щоб нарешті настав мир і розвиток».

Активісти політичної партії «За життя» подякували героям-визволителям, волонтерам та бійцям української армії, які захищають незалежність України на сході.

«Ми віримо в мирне майбутнє нашої держави!», - зазначив Сергій Грінченко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ