У КИЄВІ ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПО КУДО

У КИЄВІ ЗА ПІДТРИМКИ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПО КУДО

Відкритий чемпіонат Києва з кудо відбувся вже в четвертий раз. Захід проходить за підтримки небайдужих спортивних і політичних організацій. Вони впевнені, популяризація спорту серед дітей та молоді - це важлива інвестиція в розвиток здорової і щасливої ​​нації.

«Київська обласна організація політичної партії «За життя» бере активну участь в спортивному розвитку Київської області та міста Києва, тому що треба бути сильним не тільки духом, але і фізично», - вважає керівник Київської обласної організації партії «За життя» Сергій Боголюбов.

Кудо побудований на японській філософії. Незважаючи на те, що цей вид боїв має найменшу кількість правил, він залишається одним з найбезпечніших для спортсменів.

«На першому місці у нас стоїть безпека спортсмена - це захист, захисний шолом на голові, який дозволяє спортсмену бути з людським обличчям, займаючись жорстким видом єдиноборств. Це найважливіший критерій, який потрібен нам в нашому виді єдиноборств, щоб випускати дітей здоровими, сильними і красивими, звичайно», - розповів віце-президент Київської обласної організації Федерації кудо України Антон Артюх.

Переможці змагань представлятимуть Київ на чемпіонаті України, який сформує склад національної збірної на чемпіонаті світу в Японії

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ