У КАМ'ЯНСЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ ГОРОДЯН

У КАМ'ЯНСЬКОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ДОПОМАГАЄ ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМИ ГОРОДЯН

Кам'янська міська організація партії «За життя» провела ряд зустрічей з мешканцями міста, на якій були присутні голова Кам'янської міської організації партії Тетяна Чередник та інші представники політичної сили.

Під час спілкування обговорювались питання благоустрою міста. Жителі Кам'янського відмітили, що найбільш хвилюючою для них є проблема установки лічильників газу, а також високі тарифи на послуги ЖКГ. Також мешканці міста скаржились на скрутне фінансове становище та труднощі з працевлаштуванням.

В свою чергу представники політичної партії «За життя», уважно вислухавши побажання мешканців, пообіцяли виробити механізм впливу на місцеву владу задля вирішення нагальних проблем міста.  Активісти розповіли мешканцям про діяльність «За життя», а також проінформували про місце знаходження громадської приймальні партії.

Під час спілкування з'ясувалося , що партія «За життя» має багато прихильників, які бажають вступити до її лав. Мешканці міста прагнуть подальшого спілкування та співпраці, а також чекають від представників партії «За життя» сприяння у вирішенні наболілих питань.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ