У КАМ’ЯНСЬКОМУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ АКТИВІСТІВ У ПАРТІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

У КАМ’ЯНСЬКОМУ ВІДБУВСЯ УРОЧИСТИЙ ПРИЙОМ АКТИВІСТІВ У ПАРТІЮ «ЗА ЖИТТЯ»

У місті Кам'янському відбулися партійні збори «За життя», на якому активістам  були представлені основні кроки програми організації «Українська мрія» - вихід України з економічної, соціальної кризи та мир в країні. Прибічникам «За життя» були вручені партійні квитки.

«Наш лідер Вадим Рабінович, презентуючи покрокову програму «Українська мрія» наголосив, що для України важливо відновлення економічних зв’язків з країнами СНД, які є основою економічного відродження України. Фундаментом для технологічної модернізації країни є вільні економічні зони з високотехнологічними секторами економіки», - підкреслила у своєму виступі керівник регіональної  організації «За життя» Марія Пустова.

«Партія постійно зростає і розвивається. Ми всі різні, але нас об'єднує соціальна відповідальність, бажання бачити нашу країну сильною і успішною. Вручення партійних  квитків - це завжди знакова подія для всіх нас. Ряди партії поповнюються новими активістами, все більше наших прибічників приєднуються до нас», - заявила керівник Кам’янської міській організації політичної партії  «За життя» Тетяна Чередник.

Також керівники обласної та міської організацій привітали активних жителів Кам’янського зі вступом в партію й побажали успіхів і плідної роботи.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ