У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПАРТІЙЦІ НАДАЮТЬ КОНСУЛЬТАТИВНУ ДОПОМОГУ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНВАЛІДІВ

У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПАРТІЙЦІ НАДАЮТЬ КОНСУЛЬТАТИВНУ ДОПОМОГУ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ІНВАЛІДІВ

Активісти «За життя» впевненні, що забезпечення реалізації конституційних прав  осіб, незалежно від стану здоров’я та інших особливих потреб на всіх рівнях є одним із пріоритетних напрямів діяльності держави. Підтримуючи та розділяючи дану позицію Кам’янська міська парторганізація разом із громадською організацією «Радість життя» активно проводить соціальну роботу із сім’ями, які мають дітей з інвалідністю.

Під час таких зустрічей активісти інформують людей про їх права, допомагають вирішити проблеми, які повязані з іх реалізацією. Зокрема, партійці надають розгорнуту інформацію щодо отримання ліків за пільговими рецептами, безкоштовного проїзду, пільг на сплату комунальних послуг сім’ям, які через заборгованість не мають права на субсидію. Під час останньої зустрічі обговорили питання безкоштовного харчування дітей-інвалідів у школах та доступного спорту для дітей з особливими потребами.

«Кам’янська «За життя» й надалі проводитиме безкоштовні консультації для родин, які потребують допомоги, адже підтримувати інших в такий непростий для країни час – це дуже важливо», - запевнили партійці.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ