У ХАРКОВІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПАРТІЙЦІВ «ЗА ЖИТТЯ»

У ХАРКОВІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПАРТІЙЦІВ «ЗА ЖИТТЯ»

У громадській приймальні Харківської обласної організації партії «За життя» відбувся черговий прийом в члени партії.

За словами керівника громадської приймальні Юлії Просєкіної, зараз дуже багато жителів Харківщини прагнуть поповнити ряди нашої політичної сили: «Це люди з активною громадянською позицією, представники різних професій, вікових категорій і різних регіонів області».

Так, офіцер запасу Денис Хатунцев прийняв рішення вступити в партію «За життя», тому що підтримує принципові й послідовні погляди її лідера Вадима Рабiновича та глави політради Євгена Мураєва.

Приватному підприємцю Валерію Вайсблату близька і зрозуміла позиція партії з основних питань, пов'язаних з майбутнім країни. Інженер Андрій Астахов в даній політичній організації бачить єдину альтернативу діючій владі. Пенсіонер Юрій Ведєньєв переконаний, що тільки партія «За життя» на сьогоднішній день є прогресивною політичною силою, яка відстоює основи існування України. Економіст і депутат селищної ради Олег Черевко поділяє принципи та ідеї, які декларують керівники партії. А Інженер Андрій Лепеха підтримує ідеологічну платформу партії «За життя».

Глава Харківської обласної організації партії «За життя» Валерія Мураєва підкреслила: «У нашій політичній силі зібрані найяскравіші представники суспільства, які щиро вболівають за долю України. Це висококваліфіковані фахівці у всіх сферах діяльності, сіль землі. Тому в ході партійного будівництва перш за все ми прагнемо залучати найдостойніших і активних громадян, які користуються заслуженим авторитетом у своїх земляків. Сьогодні наша організація поповнилася новими однодумцями, які, я впевнена, привнесуть багато цікавих ініціатив в насичену роботу нашої команди».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ