У ХАРКОВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ПЕРШІСТЬ ЗІ СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА

У ХАРКОВІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ПЕРШІСТЬ ЗІ СПОРТИВНОГО РИБАЛЬСТВА

За ініціативи та за підтримки депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму, голови Харківської обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої 25 та 26 серпня у Зміївському районі пройшла відкрита першість зі спортивної рибної ловлі.

Змагання, які проходили на мальовничому узбережжі озера у Костянтівці, зібрали понад півсотні професійних рибалок не тільки з району та області, а й з інших міст країни. Після жеребкування, вже о п'ятій ранку рибалки закинули свої вудки. Деякі наловили відро риби вже за кілька годин.

Переможці змагань визначалися у двох номінаціях - ближній та дальній кидок. Також організатори підготували заохочувальні призи: наймолодшому учаснику, самому зрілому та досвідченому рибалці, і нагорода за найбільшу рибу.

«У нас все вийшло, ми дали старт добрій справи, яку, сподіваюся, наступного року продовжимо, - зазначила ініціатор змагань Валерія Мураєва. - Учасники роз'їхалися задоволені, попри те, що нас трошки підвела погода - рибалки мене зрозуміють: такі перепади, зазвичай, впливають на кльов. Але у нас все вийшло: ажіотаж та азарт присутні. Крім цього, ми показали нашому молодому поколінню, як цікаво і з користю для здоров'я проводити дозвілля. Молодь повинна долучатися до здорового способу життя, тому нагороди отримали найдосвідченіший та наймолодший учасник. Я думаю, що крім цінних призів, учасники заберуть із собою ще й гарний настрій та бажання повернутися сюди і знову спробувати свої сили».

Організатори заходу сподіваються, що в майбутньому він набуде не тільки обласного, а й всеукраїнського масштабу.

Регіональні організації партії «За життя» із задоволенням підтримали таку об'єднуючу ініціативу. Так, гість першості - голова Дніпровської міської організації партії «За життя» Данило Міро - високо оцінив роботу організаторів та рівень проведення спортивних змагань. «Ми хочемо цю естафету прийняти та за кілька днів або тиждень провести такого рівня турнір, тому що впевнений: він буде цікавий для учасників», - заявив він.

Останній раз змагання із рибальства на Зміївщині проводилися три роки тому, й учасники турніру дуже зраділи поверненню цієї доброї традиції. Наступний відкритий чемпіонат із риболовлі у Зміївському районі планують провести наступного року.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ