У ХАРКОВІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ПРАВОВИЙ ВСЕОБУЧ НАСЕЛЕННЯ

У ХАРКОВІ «ЗА ЖИТТЯ» ОРГАНІЗУВАЛА ПРАВОВИЙ ВСЕОБУЧ НАСЕЛЕННЯ

З ініціативи депутата Харківської обласної ради, голови обласної організації партії «За життя» Валерії Мураєвої за підтримки районної організації ветеранів, на базі місцевих рад в Зміївському районі почав роботу виїзний семінар «Правовий всеобуч населення» за участю представників районних управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду.

Метою семінарів, які проводять фахівці профільних управлінь, є роз'яснення правових аспектів, що хвилюють мешканців району і вироблення рекомендацій щодо необхідних дій, які може зробити людина для захисту своїх прав.

«В умовах катастрофічного зростання тарифів і цін на найнеобхідніше, посилення тиску на споживачів підприємств-монополістів, які надають населенню житлово-комунальні послуги - багато наших земляків опиняються в складному становищі, не знаючи, як захистити свої права, як діяти в зв'язку з численними змінами законодавчих норм і як, нарешті, виживати в нових умовах», - підкреслила Валерія Мураєва

Перші семінари пройшли в Зміївському районі 6 вересня. З фахівцями управління соціального захисту та управління Пенсійного фонду в Зміївському районі зустрілися мешканці сіл. Геніївка, Шелудьківка і Скрипаї. Темами круглого столу стали питання оформлення і продовження субсидій, перерахунку та нарахування пенсій. Громадяни отримали вичерпну інформацію про суть планованої пенсійної реформи і зміни, які в зв'язку з цим чекають нинішніх і майбутніх пенсіонерів, а також докладні відповіді на запитання мешканців. Також фахівець Пенсійного фонду провела ряд особистих консультацій громадян.

У роботі семінару взяв участь в.о. начальника Бюро правової допомоги, який пояснив, як працює безкоштовна юридична допомога, в яких випадках громадянин має право звернутися за нею в Бюро правової допомоги.

На завершення кожної зустрічі для учасників семінару пройшли невеликі концерти колективів району.

Планується, що семінари охоплять широке коло проблем - від земельних відносин до питань отримання соціальної допомоги та реформи в охороні здоров'я, зокрема, отримання безкоштовних ліків за державними програмами, а також інші важливі питання, наприклад, утеплення будинків по держпрограмі та ін. На семінарах також будуть пояснюватися правові аспекти взаємин споживачів і постачальників комунальних послуг, в тому числі, підприємств газового господарства.

Наступні семінари відбудуться в селах Черкаський Бишкин, Лиман і Задонецкое, а також інших районах Харківщини. Участь у семінарах зможуть взяти всі бажаючі.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ